WhiteCSS
Acasă
Magazine
Contact
Despre noi
Caută
Acasa
/
Medicatie pe afectiuni
/
Raceala si gripa
Perrigo
Coldrex Maxgrip fructe padure - mentol x 10 plicuri
31.59 RON
Mergi la magazin — Pharma Plus
Descriere
Fiecare plic a 7. 6 g pulbere conține paracetamol 1000 mg, acid ascorbic 70 mg și clorh