Fervex pentru adulti cu aroma de zmeura, 8 plicuri, Upsa
UPSA

Fervex pentru adulti cu aroma de zmeura, 8 plicuri, Upsa

GTIN: 3585553488347

23.99 RON

de la 3 oferte

Mergi la magazinDrogheria Hara

Compară oferte (3 oferte)

MagazinPrețLivrareDisponibilitate

Drogheria Hara

drogheriahara.ro

23.99 RONLivrare gratuităIn StockMergi la magazin

Ducfarm.ro

https://www.ducfarm.ro

26.50 RONLivrare gratuităIn StockMergi la magazin

Remedium Farm

remediumfarm.ro

27.50 RONLivrare gratuităIn StockMergi la magazin

Descriere

Fervex pentru adulti cu aroma de zmeura, 8 plicuri, Upsa Tratamentul simptomatic cu aroma de zmeura al racelilor comune, rinitelor alergice si vasomotorii, starilor gripale. Beneficii: Pentru ameliorarea stranutului si a secretiei nazale apoase. Pentru ameliorarea inflamatiei la nivelul mucoaselor (nazala si sinusala). Pentru ameliorarea febrei. Pentru ameliorarea durerilor de cap si musculare. Ingrediente: Substantele active sunt: paracetamol, acid ascorbic si maleat de feniramina. Fiecare plic cu granule pentru solutie orala contine paracetamol 500 mg, acid ascorbic 200 mg si maleat de feniramina 25 mg. Mod de utilizare: Adulti (peste 15 ani)- 1 plic de 2-3 ori pe zi, cu o cantitate suficienta de apa rece sau fierbinte. Precautii: Inainte sa utilizati Fervex raceala si gripa pentru adulti cu aroma de zmeura, adresati-va medicului dumneavoastra sau farmacistului. Conditii de pastrare: A se pastra la temperaturi sub 25°C, in ambalajul original. Prezentare: 8 plicuri