Kit Hidrofor 24 L cu Pompa submersibila de mare adancime, DDT PROFESSIONAL QJD120-1.5, 1500 W, Inox, 8 turbine, 15 m cablu Sistem premium complet
Descriere
Esti in cautarea unei pompe submersibile potrivite pentru locuinta ta sau pentru sediul companiei pe care o conduci? Pompa submersibila de mare adancime, DDT, QJD120-1.5, 1500 W, din Inox, cu 8 turbine poate fi cea mai buna alegere! Dawer.ro iti propune aceasta pompa la un pret mai mult decat avantajos, dar si cu o multime de alte beneficii cu care vine la pachet.Livrarea pompei submersibile de mare adancime se face cu verificare – Asta inseamna ca puteti verifica pompa inainte de a plati ramburs curierului. Oferim aceasta posibilitate tocmai pentru ca avem incredere in produsele noastre si ne dorim sa oferim clientilor doar produse de calitate superioara, cat si servicii la stardarde ridicate.Nu esti multumit de pompa submersibila de adancime primita? O poti returna in termen de 14 zile! – Este un alt serviciu pe care-l oferim cu multa incredere. Ne dorim clienti multumiti si stim cat de importanta este o pompa de apa pentru o locuinta. Daca nu ai achizitionat produsul potrivit pentru tine, il poti returna in maxim doua saptamani. Singura conditie: sa fie returnat in conditii bune de functionare, fara defectiuni.24 de luni de garantie la fiecare produs achizitionat de pe Dawer.ro – Punem pe primul loc calitatea. Produsele DDT, cat si celelalte brand-uri promovate in magazinul nostru online respecta anumite stardarde. Suntem mai mult decat pasionati de acest domeniu si cu siguranta stim sa facem diferenta dintre o pompa de apa de calitate si una care lasa de dorit.Oferim posibilitatea de plata ramburs – Asa cum am mai afirmat, avem incredere in produsele noastre si suntem siguri ca va pot ajuta sa va alimentati locuinta cu apa. Pentru ca punem calitatea pe loc de cinste, acceptam plata ramburs.O pompa submersibila de mare adancime, DDT, QJD120-1.5, 1500 W, din Inox, cu 8 turbine poate fi folosita pentru puturi de foarte mare adancime si este potrivita chiar si in cazul surselor de apa de pana la 120 m adancime.Atentie !! La aceasta pompa se pune o reductie de la 1,5 toli la 1 tol, recomandarea fiind sa fie folosita pe 1 tol.Utilizat pentru: Apa curata Putere Motor: 1500 W Tensiune Alimentare: 220 V Viteza maxima(rpm): 2860 rpm Culoare: Inox Greutate: 13 kg Tip pompa: Pompa submersibila Material: Inox, Fonta Tip combustibil: Electricitate Utilizare: Rezidential Tip curent: Monofazat Tip pornire: Automata Continut pachet: 1 x Pompa submersibila Tip motor: Electric Clasa de protectie: IP 68 Temperatura maxima: 35 C Debit maxim: 7 m³/h Inaltime de refulare: 120 m Adancime de absorbtie: 120 m Inaltime: 90 cm Diametru: 100 mm Lungime cablu: 15 m Diametru racord refulare: *Pompa se foloseste pe 1 inch(1 tol), 1.5 inch( 1.5 toli ) Diametru racord aspiratie: *Pompa se foloseste pe 1 inch(1 tol), 1.5 inch( 1.5 toli) Pachetul include : • Pompa submersibila • Panou comanda / Tablou electric • Rezervor 24 litri din otel • Racord flexibil cu cot 60 cm • Racord 5 cai din bronz • Presostat • Manometru