Lustra LED 90W 3 Functii cu Telecomanda LZ5205-800
okLED
Mergi la magazinOkLed
Descriere
Model Lustra Suspendata 3 Functii Dimabila cu Telecomanda Tip LED-uri SMD Putere 90W (45W+45W) Alimentare 220V Culoare Carcasa Auriu / Negru Culoare Lumina Alb Cald + Alb Natural + Alb Rece Temperatura Lumina 3200K + 4500K + 6500K Flux Luminos 60-80lm/w Dimensiuni D800mm Material Metal, Acril Garantie 2 ani Certificate CE, RoHs Putere 90W Variabil Da Montaj Suspendat Model 3 Functii Telecomanda Da Lustra suspendata cu un cerc este un corp de iluminat modern, prevazut cu 3 functii de iluminare si sistem dimabil controlat prin telecomanda. Este echipata cu LED-uri tip SMD si are o putere totala de 90W (45W + 45W), oferind un iluminat eficient si uniform. Functioneaza la alimentare de 220V si este disponibila in variante de culoare a carcasei auriu sau negru, potrivindu-se atat in amenajari elegante, cat si in interioare contemporane. Permite selectarea a trei tipuri de lumina: alb cald (3200K), alb natural (4500K) si alb rece (6500K), adaptand atmosfera in functie de preferinte si momentul zilei. Fluxul luminos este cuprins intre 60 si 80 lm/W, asigurand un consum optim de energie. Lustra are diametrul de 800 mm si este realizata din metal si acril, materiale rezistente si durabile. Produsul beneficiaza de garantie 2 ani si detine certificatele CE si RoHS, care atesta conformitatea cu standardele europene de siguranta si calitate. Lustrele LED aplicate sunt ideale pentru echiparea camerelor de locuinta, hotel, sali, saloane etc.