Motoreductor centrala peleti KOPH Fiama PM25 kW, PM12/PM18, turatie 4 rpm, 230 V, 50 Hz
KOPH
GTIN: 9789739304061
Mergi la magazinDolinex
Descriere
Motoreductor pentru centrala pe peleti KOPH Fiama PM25, PM12, PM18 – 4 rpm, 230 V Motoreductor fiabil si eficient, compatibil cu centralele KOPH Fiama PM 25kW 12 kW si 18 kW , ideal pentru alimentarea uniforma cu peleti si functionarea optima a sistemului de ardere. ✔️ Avantaje principale: Asigura distributia constanta a peletilor in focar Compatibil cu multiple modele KOPH Fiabilitate si durabilitate in utilizare continua Montaj facil in instalatiile standard 230V ⚙️ Specificatii tehnice: Greutate (kg): 1 Tara de fabricatie: UK Latime (mm): 70 Inaltime (mm): 97 Lungime (mm): 119 Alimentare cu energie electrica (V/Hz) 220-240/ 50-60 Consum de energie (W): 36 Viteza de rotatie (rpm): 4 Nucleu magnetic (mm): 32 Diametrul arborelui (mm): 9.5 Directie de rotatie: sensul acelor de ceasornic Cuplu de iesire (Nm) 28 Compatibilitate cu: KOPH Fiama PM 25 kW , PM 12 kW , PM 18 kW