Motoreductor centrala peleti KOPH Fiama PM25 kW, PM13/PM18, turatie 4 rpm, 230 V, 50 Hz
KOPH
GTIN: 9789739216173
Mergi la magazinKoph
Descriere
⚙️ Motoreductor centrala peleti KOPH Fiama PM25 kW, PM13/PM18, turatie 4 rpm, 230 V, 50 Hz 🔌 Specificatii tehnice: Greutate (kg): 1 Tara de fabricatie: UK Lățime (mm): 70 Înălțime (mm): 97 Lungime (mm): 119 Alimentare cu energie electrică (V/Hz) 220-240/ 50-60 Consum de energie (W): 36 Viteza de rotație (rpm): 4 Nucleu magnetic (mm): 32 Diametrul arborelui (mm): 9.5 Directie de rotație: sensul acelor de ceasornic Cuplu de ieșire (Nm) 28 ✅ Compatibilitate cu: KOPH Fiama PM 25 kW , PM 13 kW , PM 18 kW